KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409297
nr 1740 9297
Gunnar Johnsson (1917-2007), Sverige. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 23x45 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:45:37
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr